Happy Hour

Nejbližší představení 

16.-19.8.2019 
Festival Riga (LT)


Happy Hour Squadra Sua

"Squadra Sua každopádně obhájila své již tradiční místo na české klaunské scéně a její nový počin patří k tomu nejlepšímu, co dosud nabídla. Charaktery i pohyb byly velmi přesné a humor byl z každé situace vytěžen do poslední kapky.“ A. Byček, Taneční aktuality, 5.6.2015Host přijde do restaurace, usedne k prostřenému stolu, objedná si jídlo, které mu kuchaři připraví a číšníci donesou. Co by se mohlo pokazit na tak jednoduchém receptu na solidní restauraci? Jaké nečekané ingredience by se mohly připlést do nijak komplikovaného příběhu? A kdo to nakonec všechno zaplatí? Divadelní představení na způsob grotesky marinované v klauniádě, to vše dobře propečené za pravidelného podlévání třemi herci, kteří se podle potřeby proměňují z číšníků na kuchaře a zpátky (stačí projít z kuchyně do restaurace nevyzpytatelnými dveřmi, které se otevírají a zavírají jako dobře promazané menu). Jeden z nich si dokonce troufne být v jejich restauraci hostem. 

Hned se to dozvíte, ale můžeme vám nejdřív nabídnout něco k pití? Stůl pro jednoho, pro dva nebo pro celé náměstí? Záchody jsou vzadu, ale možná tam zrovna někdo je. Přijďte a převrhneme i vaše chuťové pohárky. Doporučte nás známým. Přijdte na Happy hour do naší restaurace a nabídneme Vám něco na způsob à la All you can(‘t) eat. 

 

námět a režie: Squadra Sua

hrají: Lukáš Houdek, Robert Janč, Roman Horák

secéna a kostýmy: Marjetka Kürner Kalous
výroba scénografie: Richard Horák 
hudba: Jan Šikl 

produkce: Squadra Sua

premiéra: 4.6.2016 Cirk-UFF / Trutnov, ČR 

 

Představení vzniklo za podpory:

Ministerstva Kultury České Republiky, Cirqueon-Centrum pro nový Cirkus, Katedry Pantomimy - Hudební akademie múzických umění HAMU, Klub Mlejn