Monstera Deliciosa

 Příští představení:
... 

"To představení...je neseno ...v duchu nezávazného čistého humoru, kterým tato trojice připomíná rané výstupy Voskovce a Wericha v Osvobozeném divadle. Jejich tvorbu charakterizuje jednoduchý i vysoce intelektuální vtip, pohybové gagy, akční němá hra. Plynulá, životní souhra originálních typů vyvolává při jejich představeních radostné ohňostroje smíchu."L. Petišková, Taneční aktuality, 26.11.2016 

Recenze ZDE

Nejnovější představení Squadra Sua Clowns je hořkosladké ponoření se do nitra, ve kterém tři muži vítají do svých životů křehkost, vystupují na nebesa a usilují si o život. Tři klauni v ideálním prostoru, ve kterém nemohou žít.

Po prvním představení pro divadelní prostor Handicops, které Squadra Sua Clowns připravili v roce 2015 se španělským režisérem Aitorem Basauri (Spymonkey) vzniká nyní druhé ryze divadelní představení v režii Petra Jarčevského.

 

Premiéra 2.11.2016 ve 20.00h v rámci Festivalu MIME FEST PRAHA

Hrají: Roman Horák, Lukáš Houdek, Robert Janč 

Režie: Petr Jarčevský 
Hudba: Jan Šikl 
Kostýmy a scéna: Marjetka Kürner Kalous
Video - animace: Michal Kubíček Představení vzniklo díky podpoře: Ministerstvo kultury ČR, Magistrát hl. m. Prahy, Klub Mlejn, Cirqueon, HAMU, Divadlo na cucky.